Wyświetl pojedynczy post
Waldus88
Senior Member
 
 
Od: 01.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1851
Stary 29.07.2010, 21:22
Dziękuję Milanowi, bo gdyby nie on, to marzenia o 4 rundzie el. do LE należałoby włożyć między bajki. Bunoza zagrał słabo, ale na ocenę jego umiejętności wypadałoby jeszcze poczekać. Chłopak zagrał pierwszy mecz w barwach Wisły. Po jednym meczu nie można krytykować zawodnika. Paljić - coś tam szarpał, w drugiej połowie kompletnie niewidoczny. Grał lewoskrzydłowego, a większość czasu spędzał w środkowej strefie boiska. Może miał tak grać i robić miejsce Pietii, nie wiem. Więcej szumu zrobił zdecydowanie Małecki czy Kirm.

Ale i tak wszystkiemu winny jest Kasperczak.
Powód: błąd ;)
Ostatnio edytowane przez Waldus88 : 29.07.2010 o godz. 21:24.