Wyświetl pojedynczy post
Duelo
Member
 
Od: 10.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1846
Stary 29.07.2010, 21:20
Jovanic - 4 bardzo słabo, mam nadzieję, że normalnie gra lepiej? bardzo słabo? gdyby nie on byłoby i 3-0...