Temat
:
Wisła Kraków w Lidze Europejskiej lipiec-sierpien ‘10
Wyświetl pojedynczy post
Duelo
Member
Od: 10.2007
Offline
#
1846
29.07.2010, 21:20
Jovanic - 4 bardzo słabo, mam nadzieję, że normalnie gra lepiej? bardzo słabo? gdyby nie on byłoby i 3-0...
Duelo
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Duelo
Znajdź inne posty napisane przez Duelo