Wyświetl pojedynczy post
delukas96
Senior Member
 
 
Od: 05.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1845
Stary 29.07.2010, 21:20
Dlaczego transfery tak późno?! Tak naprawdę to tylko Jovanić i Żurawski mogli się zgrać z zespołem, bo dopiero w połowie lipca Basałaj się obudził, że trzeba wzmocnić skład... Tak patrzę to Legia miała "pakę" w połowie czerwca, a przecież nie gra w pucharach... Gdyby Cupiał nie zastanawiał się trzy miesiące nad zatrudnieniem Basałaja to może by tak nie było. Jedyne co mogę powiedzieć to jestem rozgoryczony tym, że nasze gwiazdki dostają kilkadziesiąt tysięcy miesięcznie a gówno sobie z tego robią i biegają bezproduktywnie, nie mogąc się doczekać na zabawę z nowym Mercedesem czy Jaguarem...