Wyświetl pojedynczy post
WILDLIFE
Member
 
Od: 03.2008
Skąd: Lublin

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1844
Stary 29.07.2010, 21:20
Duelo napisał(a):Wyświetl post
Odwalcie się od Kasperczaka. Basałaj jest głównym winowajcą, litości...

Widać było, że są totalnie nie zgrani. Teraz widzimy skutki wyprzedania 2 klasowych obrońców w jednym okienku.
wieszacie psy na piłkarzach, na Kasperczaka! Transfery powinny być dużo wcześniej zrealizowane, żeby drużyna zgrała a tak, nowi obrońcy i eksperymentalny skład. Dajcie czas na zgranie zespołu a nie od razu ferujecie wyroki że dno i żenada. Wejdź na boisko i poczujcie się świetnie to zobaczycie jak to jest.