Duelo napisał(a):

Odwalcie się od Kasperczaka. Basałaj jest głównym winowajcą, litości...
Widać było, że są totalnie nie zgrani. Teraz widzimy skutki wyprzedania 2 klasowych obrońców w jednym okienku.
|
wieszacie psy na piłkarzach, na Kasperczaka! Transfery powinny być dużo wcześniej zrealizowane, żeby drużyna zgrała a tak, nowi obrońcy i eksperymentalny skład. Dajcie czas na zgranie zespołu a nie od razu ferujecie wyroki że dno i żenada. Wejdź na boisko i poczujcie się świetnie to zobaczycie jak to jest.