Temat
:
Wisła Kraków w Lidze Europejskiej lipiec-sierpien ‘10
Wyświetl pojedynczy post
arturasus
Junior Member
Od: 05.2010
Offline
#
1843
29.07.2010, 21:20
Ja jestem spokojny bo paru chlopakow tutaj napisalo,ze prajlic to przech.. Wiec rozwalimy dziadow za tydzien na pewno.a serio to:co z Gargula?cźemu nie zagral singlar albo diaz na stoperze?potrzeba cudu abysmy sie znow nie osmieszyli jak rok temu.
arturasus
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do arturasus
Znajdź inne posty napisane przez arturasus