Wyświetl pojedynczy post
arturasus
Junior Member
 
Od: 05.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1843
Stary 29.07.2010, 21:20
Ja jestem spokojny bo paru chlopakow tutaj napisalo,ze prajlic to przech.. Wiec rozwalimy dziadow za tydzien na pewno.a serio to:co z Gargula?cźemu nie zagral singlar albo diaz na stoperze?potrzeba cudu abysmy sie znow nie osmieszyli jak rok temu.