Wyświetl pojedynczy post
Sędzia
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1842
Stary 29.07.2010, 21:19
63.5 Kg napisał(a):Wyświetl post
Nie wiem dlaczego jest tyle zdziwnienia na forum...
Przeciez od kilku lat jest to samo...moze czas przywyknac...

Zenada byla z Dinamo.
Komprmitacja z Levadia.

Na to ...brak slow...
Jeszcze po drodze była Valerenga

I masz rację, najgorsze jest to, że my dalej żyjemy złudzeniami, że to do nas przyjeżdżają kelnerzy.

A to nasi piłkarze są kelnerami.
Miała być demokracja, a tu każdy ma własne zdanie - Lech Wałęsa