63.5 Kg napisał(a):

Nie wiem dlaczego jest tyle zdziwnienia na forum...
Przeciez od kilku lat jest to samo...moze czas przywyknac...
Zenada byla z Dinamo.
Komprmitacja z Levadia.
Na to ...brak slow...
|
Jeszcze po drodze była Valerenga
I masz rację, najgorsze jest to, że my dalej żyjemy złudzeniami, że to do nas przyjeżdżają kelnerzy.
A to nasi piłkarze są kelnerami.