Temat
:
Wisła Kraków w Lidze Europejskiej lipiec-sierpien ‘10
Wyświetl pojedynczy post
=Metatron=
Senior Member
Od: 11.2003
Skąd: Z sektora C2
Offline
#
1838
29.07.2010, 21:18
Słucham Kowalskiego i nie wierze w to co mówi. "mieliśmy szereg sytuacji, a oni jedną i strzelili gola...". To się nie dzieje po prostu. Jak zwykle podejście w stylu, my gwiazdorzy, a im się udało...
450 km od R22
=Metatron=
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do =Metatron=
Znajdź inne posty napisane przez =Metatron=