Wyświetl pojedynczy post
christof20
Senior Member
 
 
Od: 10.2003
Skąd: Królewskie Miasto Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1832
Stary 29.07.2010, 21:17
Najgorsze jest to, ze Azerowie klepali nas jak chcieli i powinniśmy Bogu dziękować, ze nie przegraliśmy wyżej. Niestety z taką grą to nie mamy czego szukać w pucharach. Boguski - porażka. Niewiem co się z nim dzieje.
Najlepszy na boisku - Małecki.