Wyświetl pojedynczy post
pikey
Senior Member
 
 
Od: 09.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1830
Stary 29.07.2010, 21:16
Piłkarze z Górnego Karabachu wygrali zasłużenie. Prezentowali się lepiej pod każdym względem. Zmarnowali jednak masę okazji i dlatego wygrali tylko 1:0. Mogli frajersko zremisować, po kontrowersyjnym karnym, ale jako lepszym sprzyjało im szczęście. Dlatego nie rozumiem wypowiedzi, że to większa kompromitacja, niż Levadia. Graliśmy z solidnym przeciwnikiem, który spokojnie by walczył o mistrzostwo w naszej lidze, a nie z ogórami, jakimi byli Litwini.

Zobaczymy, co będzie dalej. Liczę na przyzwoitą grę na wyjeździe i walkę o korzystny rezultat. A jak nie- to można się będzie skoncentrować na lidze.