Wyświetl pojedynczy post
koyoot
Senior Member
 
 
Od: 02.2006
Skąd: my sie znamy??

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1816
Stary 29.07.2010, 21:12
PanPlamka napisał(a):Wyświetl post

DRAMAT jeśli chodzi o przygotowanie fizyczne! Azerowie zabiegali Nas. Niewróży to dobrze.
Miałem cichą nadzieję w przerwie meczu że będzie 0-0. Wiem - ale 0 z tyłu to podstawa w pucharach i w baku zremisujemy/wygramy bramkowo. Jaki byłem naiwny.
Hmmm skads to znam ten sposob przygotowania. Niestety, balem sie tego od samego poczatku. Mlodzi trenerzy maja to do siebie ze w taki sposob szkola swoich pilkarzy.

Wiecie oni gorowali nad nami w kazdym elemencie pilkarskiego rzemiosla ale przede wszystkim taktycznego. Dokladne podania, a przede wszystkim na takiej szybkosci ze naszym tylko glowy chodzily na boki tylko tyle mogli zrobic w tym meczu niestety. Zaangazowanie, przygotowanie fizyczne, szybkosc. To wygralo.

Czy tydzien czasu nam wystarczy by choc nadrobic szybkosc a przede wszystkim zaanagazowanie i wiare w sukces?