|
Nasz prezes widocznie wiedział , że i tak nie zagramy w następnej rundzie o co postarali się nasi pseudo zawodowcy . 0-1 u siebie z drużyną z Azerbejdżanu to większa kpina niż budowa stadionu przez Majchrowskiego . Problem następnej rundy rozwiązał się własnie sam i już nie musicie się gorączkować . ****a !!!!
|