Załamka.. ileż Jeszce wpadek

Mało nam ?! kompletnie tego nie rozumiem.. aha i mam wrażenie , że na Hutniku gra nam nie idzie , co ważniejsze mecze to na naszą niekorzyść wychodzą.. mam już dość tych Suchych Stawów.. !
P.S. nie pamiętam karnego którego by w Wiśle Maciek nie trafił..