Wyświetl pojedynczy post
felipe
Senior Member
 
Od: 07.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5273
Stary 29.07.2010, 21:09
Lech z Interem, Wisła z Karabahem.
Nie ma przypadku - Azerowie już nas dogonili.

Masakra, nie pamiętam tak czarnej serii. 4 mecze, 3 u siebie. Rywale - tuzy z Czech, Austrii, Grecji i Azerbejdżanu. Umówmy sie - rywale z drugiej/trzeciej liga europejskiej. Efekt - 4 wpier**le.

Ale tu dalej mamy grupkę zwolenników teorii o "rosnącym poziomie ligi"
Odpowiedz cytując