Wyświetl pojedynczy post
spidey
Banita
 
 
Od: 09.2005
Skąd: (L)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5272
Stary 29.07.2010, 21:09
Nie no kto ogląda Jagę ten widzi jak grają, zdecydowanie najlepiej ze wszystkich drużyn, nie schodzą w ogóle z połówki Arisu, szkoda tych 7 minut. Wisła dno.
Odpowiedz cytując