Temat
:
Wisła Kraków w Lidze Europejskiej lipiec-sierpien ‘10
Wyświetl pojedynczy post
Miichał
Junior Member
Od: 03.2010
Offline
#
1798
29.07.2010, 21:08
Wypadałoby przypomnieć tekstu niektórych, którzy byli pewni zwycięstwa z "kelnerami".
Gdyby lepsza skuteczność to by było pewnie z 3-0.
Miichał
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Miichał
Znajdź inne posty napisane przez Miichał