masterlag napisał(a):

Weź mnie nie wku***** dodatkowo takim gadaniem.
Skoro [teoretycznie] są to profesjonaliści to mają grać. Rany Boskie! To tylko "jakiś" Karabach z Azerbejdżanu! Patrząc na papier to powinniśmy sobie łatwo poradzić a tu co? "Odwalamy Lecha" ... 
Ż e n a d a !
Macie te swoje transfery... Tak się wielu podniecało i proszę. Nagle Palijć, Bunoza się muszą zgrać i nie są wcale tacy the best... Sorry, ale przyszedł Żuraw, Palijć, mamy uczestnika MŚ, grzecznego Boguskiego a na skrzydle to mi się najbardziej podobał Małecki.
W ogóle, to nie chce mi się gadać, bo chyba ten temat za tydzień będzie nieaktualny (temat na forum).
Mam nadzieję, że na lige będzie to lepiej wyglądać.
Wypada przeprosić nie tylko kibiców, ale i pana Bogusia.
EDIT: *wwf*- hahaha x). Wiem, chciałeś dobrze, ale obniżka o 1/2 to większa strata (dla zawodników w tym przypadku) niż o 1/3 . . .
|
Pan Boguś powinien przeprosić sam siebie i nas kibiców bo to ignorancja i kombinatorstwo spowodowało że od dwóch lat jesteśmy pośmiewiskiem polskiej piłki