La Furia Dell' Est napisał(a):

Pisząć ****y o piłkarzach MOJEGO klubu, zasługujesz na "liścia" bez znieczulenia..............
Piłeś-nie pisz!!!!
Jestem rozczarowany jak każdy, ale nie ma zgody na "szmacenie" klubu, piłkarzy i innych związanych z TYM klubem.Bez odbioru.
|
Weźźź.... moje pobłażanie się skończyło z dniem dzisiejszym ;/
Kocham ten klub i nie obrażam jego tylko piłkarzy którzy zarabiają tyle co ja nigdy nie zarobie a nic nie robią............. Tyle w tym temacie