|
Panowie i Panie nie najeżdżajmy na żadnego gracza który dziś zagrał bo to nic nie da tak się mecz ułożył i niestety na naszą nie korzyść, ale miejmy nadzieję że w Baku coś pokażemy i wygramy 2-0 by dalej awansować,
choć tak mi się coś wydaje że ktoś kiedyś pow że budujemy zespół na potencjalną LM w przyszłym roku a ten rok troszkę odpuszczamy i dajemy czas na budowanie zespołu z prawdziwego zdarzenia...
a żeby nie był offtop to powiem że jak na razie Bunoza nie pokazuje całego swojego potencjału widac że był ztremowany ale to jest nadzieja na przyszłość...
|