Temat
:
Wisła Kraków w Lidze Europejskiej lipiec-sierpien ‘10
Wyświetl pojedynczy post
antoshka1985
Junior Member
Od: 06.2008
Offline
#
1790
29.07.2010, 21:06
Jestem raczej czytaczem forum, niż wypowiadającym się, ale dzisiejszy mecz to była mordęga coś jakby moja kobieta dobrowolnie oddała się stadu mężczyzn, a w 91 minucie by szczytowała...
antoshka1985
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do antoshka1985
Znajdź inne posty napisane przez antoshka1985