Wyświetl pojedynczy post
PhantomRanger
Senior Member
 
Od: 09.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1784
Stary 29.07.2010, 21:05
Co prawda jest jeszcze rewanż, ale po tych łamagach to ja się już nic wielkiego nie spodziewam. No ja *******e goście, którzy zarabiają po X tyś zł na miesiąc powinni wykazywać więcej zaangażowania gdzie jest go więcej w A klasie, a grają za kiełbasę z grilla i piwo. Teraz się śmieję przez łzy, ale jak sobie przypomnę gdzie takich kelnerów ogrywało się z marszu 5:0 w pierwszym meczu i było po sprawie to pokazuje dokąd zaprowadziły nas nasze działania. Gramy jak równy z równym z Azerami i po heroicznych bojach wygrywamy albo odpadamy. Teraz będziemy co roku się obawiać jakichś azerskich potęg. Pozostała tylko rozpacz. 15 lat kibicuje Wiśle, ale hasło "czy wygrywasz czy nie" do mnie teraz nie przemawia.
"W meczach powinni dawać z siebie wszystko! Ze zmęczenia powinni rzygać, mdleć, z wysiłku narobić w spodnie, cokolwiek!"- ANDRZEJ IWAN