Wyświetl pojedynczy post
Zaza
Member
 
 
Od: 11.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1775
Stary 29.07.2010, 21:04
Jak na SKWK napisali o Kasperczaku to wszyscy naskoczyli na autora
Przypomne cytat:

Cytat:
prawda jest taka, że osoby wtajemniczone w życie klubu nie boją się już oficjalnie głosić, iż Henryk Kasperczak to już nie ten sam Henryk Kasperczak co 10 lat temu. To już człowiek bez charyzmy, gubiący się w ustalaniu taktyki, w odpowiednim prowadzeniu zajęć. Mało tego z roku na rok ma coraz gorsze relacje z piłkarzami, których trenuje, czego najlepszym dowodem jest zupełny brak atmosfery w spadającym z ligi Górniku.
Szczera prawda
Od samego początku nie byłem zwolennikiem zatrudnienia tego leśnego dziada


EDIT
Co do Bunozy
Nie każdy jest Marcelo
Pierwszy mecz, nie zgrany z zespołem, tyle.
Zagrał bojaźliwie i nie winie go za tą porażkę
Ostatnio edytowane przez Zaza : 29.07.2010 o godz. 21:06.