|
Spoxter dalej uważasz, że nasi są lepsi technicznie? Po dzisiejszym meczu dodam że azerowie są lepsi: technicznie, fizycznie, taktycznie i piłkarsko. Po transfery do Azerbejdżanu. Ludzie dajcie sobie na luz, czy wy dalej uważacie, że przegraliśmy bo ambicji nie mają? Maja ambicję, widziałem w minie Pawła Brożka jak usiadł na ławce przerażenie na twarzy. Myślał pewnie: Boże oni są od nas lepsi...Bo tacy właśnie są. Polska piłka jest na dnie i nie zmieni tego Bunoza ani Paljic. Trudno, europejskie puchary nie są dla nas.
|