Cytat:
|
Może w rewanżu zniszczą tych bezczelnych brudnych arabów!
|
Nie obrażaj ich, tylko z powodu wyznania. Zagrali znacznie, znacznie lepiej od Wisły. Nic dziwnego, zespół się tworzy, ale w sumie - lech się męczy z azerami, wisła przegrywa. Smutne panowie, ale taką mocną mamy ligę.