Wyświetl pojedynczy post
Kloszard
Junior Member
 
Od: 06.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1770
Stary 29.07.2010, 21:03
Cytat:
Może w rewanżu zniszczą tych bezczelnych brudnych arabów!
Nie obrażaj ich, tylko z powodu wyznania. Zagrali znacznie, znacznie lepiej od Wisły. Nic dziwnego, zespół się tworzy, ale w sumie - lech się męczy z azerami, wisła przegrywa. Smutne panowie, ale taką mocną mamy ligę.