kwa mac mamy opieszałość w transferach, opieszałość w STADIONIE bo znów trzeba po jakiś zasranych suchych stawach grać kwa mać;/
gdzie sie podziała ta ambicja ;/ podjęcie ryzyka

!! przecież oni grali tak samo przed straceniem bramki jak i po co to kwa ma byc

!!!