Wyświetl pojedynczy post
Kluvi
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: Olkusz / Wrocław

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1761
Stary 29.07.2010, 21:02
kwa mac mamy opieszałość w transferach, opieszałość w STADIONIE bo znów trzeba po jakiś zasranych suchych stawach grać kwa mać;/

gdzie sie podziała ta ambicja ;/ podjęcie ryzyka!! przecież oni grali tak samo przed straceniem bramki jak i po co to kwa ma byc!!!