Wyświetl pojedynczy post
dario.h
Junior Member
 
 
Od: 09.2003
Skąd: z samego centrum Krowodrzy

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1756
Stary 29.07.2010, 21:01. :-(
...myślę, że ten temat można już zamknąć....zakończyliśmy występy w LE w sezonie 2010/2011...niestety....żenada..... :-(