|
Tak to jest jak chłopaki urlopy maja za długie.... oni chyba muszą zmienić system grania na wiosna jesień a nie na taki jak do tej pory. Pozatym ostatnie nadzieje z kasperczakiem chyba ten mecz rozwiał . Trzeba Nowego trenera pokroju Petrescu który nauczy ich biegać i zapierdalać po boisku bo nawet wolniejsi od piłkarzy z Azerbejdżanu jesteśmy, nie mówiąc już o wyszkoleniu technicznym. Noi na sierpień wszystkie drużyny poza pucharami hahaha normalnie dno dna i 3 metry mułu
|