|
Hasperczak go home!!!!!
Czemu nasz mości trener nie uznaje zasady że zwycięskiego składu się nie zmienia? Rozumiem że brakło Clebiego ale był Red Bunoza to można było zaograć po staremu a nie cudować! Ciekawe co się stało z Gułą... Czemu nasz jedyny rozgrywający nie grał ani minuty w dzisiejszym meczu?
****a bez jaj
|