Temat
:
Wisła Kraków w Lidze Europejskiej lipiec-sierpien ‘10
Wyświetl pojedynczy post
dario.h
Junior Member
Od: 09.2003
Skąd: z samego centrum Krowodrzy
Offline
#
1749
29.07.2010, 21:00
...myślę, że ten temat można już zamknąć....zakończyliśmy występy w LE w sezonie 2010/2011...niestety....żenada..... :-(
dario.h
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do dario.h
Znajdź inne posty napisane przez dario.h