Wyświetl pojedynczy post
Eustachy
Senior Member
 
Od: 01.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1748
Stary 29.07.2010, 21:00
No przykro. Tak slabej Wisly chyba jeszcze nie widzialem.
Wprawdzie ruchow transferowych ostatnio sporo, ale nie nalezy ich mylic ze wzmocnieniami.
Sprzedanie dwoch podstawowych stoperow w jednym okienku oczywiscie wyszlo bokiem, bo i nie moglo byc inaczej.