|
No przykro. Tak slabej Wisly chyba jeszcze nie widzialem.
Wprawdzie ruchow transferowych ostatnio sporo, ale nie nalezy ich mylic ze wzmocnieniami.
Sprzedanie dwoch podstawowych stoperow w jednym okienku oczywiscie wyszlo bokiem, bo i nie moglo byc inaczej.
|