Temat
:
Wisła Kraków w Lidze Europejskiej lipiec-sierpien ‘10
Wyświetl pojedynczy post
Kamell
Banita
Od: 12.2007
Offline
#
11
29.07.2010, 20:59
No i co? Jedyny Małecki ciągnął gre jak zawsze
. Wy chcecie go sprzedać ludzie? Jedyny w każdym meczu walczy sercem i bardzo dobrze że ma twardy charakter a nie jest tym czymś co reszta na czele z Bogusiem
Kamell
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez Kamell