Wyświetl pojedynczy post
BRTS39
Senior Member
 
 
Od: 05.2008
Skąd: wielkopolskie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1740
Stary 29.07.2010, 20:59
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Oglądałeś mecz? Bo po tym co napisałeś jestem pewien, że nie.
Możemy sie spierać czy zagranie kilku piłek w strone bramki przeciwnika to juz bycie rozgrywającym czy nie. Dla mnei rozgrywajacym jest conajmniej Garguła.
Jovanovic - masz plusa.