Wyświetl pojedynczy post
koyoot
Senior Member
 
 
Od: 02.2006
Skąd: my sie znamy??

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1739
Stary 29.07.2010, 20:59
Tak naprawde to gdyby nie Jovanic to bysmy przegrali wyzej. Ogolnie to widze ze ci nowi pilkarze zagrali tak slabo bo nie sa zgrani z reszta druzyny. troche czasu im trza dac a bedzie lepiej.

W Baku MUSI zagrac stary sklad. Wygrac nastepny mecz musimy innego wyjscia nie widze...