|
Tak naprawde to gdyby nie Jovanic to bysmy przegrali wyzej. Ogolnie to widze ze ci nowi pilkarze zagrali tak slabo bo nie sa zgrani z reszta druzyny. troche czasu im trza dac a bedzie lepiej.
W Baku MUSI zagrac stary sklad. Wygrac nastepny mecz musimy innego wyjscia nie widze...
|