Wyświetl pojedynczy post
masterlag
Senior Member
 
Od: 05.2008
Skąd: z WENUS

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1736
Stary 29.07.2010, 20:59
DrunkenBear napisał(a):Wyświetl post
A co wy chcieliście. Obrona brak zgrania. Linia pomocy brak zgrania. Przecież, to musi potrwać nim się dotrą i będą grali jak należy.
Weź mnie nie wku***** dodatkowo takim gadaniem.
Skoro [teoretycznie] są to profesjonaliści to mają grać. Rany Boskie! To tylko "jakiś" Karabach z Azerbejdżanu! Patrząc na papier to powinniśmy sobie łatwo poradzić a tu co? "Odwalamy Lecha" ...
Ż e n a d a !

Macie te swoje transfery... Tak się wielu podniecało i proszę. Nagle Palijć, Bunoza się muszą zgrać i nie są wcale tacy the best... Sorry, ale przyszedł Żuraw, Palijć, mamy uczestnika MŚ, grzecznego Boguskiego a na skrzydle to mi się najbardziej podobał Małecki.
W ogóle, to nie chce mi się gadać, bo chyba ten temat za tydzień będzie nieaktualny (temat na forum).

Mam nadzieję, że na lige będzie to lepiej wyglądać.

Wypada przeprosić nie tylko kibiców, ale i pana Bogusia.

EDIT: *wwf*- hahaha x). Wiem, chciałeś dobrze, ale obniżka o 1/2 to większa strata (dla zawodników w tym przypadku) niż o 1/3 . . .
Ostatnio edytowane przez masterlag : 29.07.2010 o godz. 21:01.
Krakowska Wiślaczka!