Temat
:
Wisła Kraków w Lidze Europejskiej lipiec-sierpien ‘10
Wyświetl pojedynczy post
p1c2u
Member
Od: 05.2004
Skąd: PROCHOWNIA
Offline
#
1732
29.07.2010, 20:58
"Skandal, wstyd, afera, hańba!" - jak co roku.A to tylko polski poziom.
Çarşi
p1c2u
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do p1c2u
Odwiedź stronę domową użytkownika p1c2u!
Znajdź inne posty napisane przez p1c2u