Wyświetl pojedynczy post
wiślak1906forever
Senior Member
 
Od: 06.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 29.07.2010, 20:58
Jeb.... Huj..............BEZ ŻADNEJ AMBICJI !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
MAły szacun Sobol szacun i na tym kończymy !
Kur...przecież tej pierd.... KIRM i jeb... Łobodziński oraz pan NApoleon xdd to są jakieś porażki totalne !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Człowiek kocha ten klub to wezmą na sprowadzają takie kur.....