Wyświetl pojedynczy post
Ejdzbiol
Senior Member
 
Od: 07.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#32357
Stary 29.07.2010, 20:58
To była totalna Ch(b)uj(n)oza :/ Bunoza gra zbyt nie pewnie w nowym zespole i przez niego padła bramka :/ a o tym, że NIKT oprócz Małeckiego nie ruszał dupy, a Jirsak walił świece do przodu jak za Skorży to nie wypada nawet wspominać. Brakowało Garguły i Clebera. Jeżeli nie pojądą ich te 3:0 w Azerbejdżanie. Żadnego składnego ataku i przyśpieszenia, ja nie wiem czy im stadion nie pasuje czy korki ale cholera... co się dzieje, że nie potrafią się utrzymać na nogach? :/
Odpowiedz cytując