Wyświetl pojedynczy post
szczaq21
Senior Member
 
 
Od: 01.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1729
Stary 29.07.2010, 20:57
Nigdy mi sie nie stało ze w ciągu meczu całą paczke fajek wypaliłem. ja przez nich zawału dostane. Ale trzeba wierzyc w rewanż