PhantomRanger napisał(a):

|
Byłem zwolennikiem Kasperczaka, ale po dzisiejszej żenadzie już przestałem nim być. Swoje 3 grosze dorzucił także zarząd który perfekcyjnie rozmontował obronę. Napiszę to bo to się w głowie nie mieści i mogę za to bana dostać, ale ****A MAĆ już nas Azerowie przegonili jakich ja czasów dożyłem. Jednak 5 lat nieinwestowania w zespół nie da się nadrobić w ciągu miesiąca. Tutaj Cupiał jest tak samo winny jak Kasperczak. Ja jak ten IDIOTA nie nauczony doświadczeniem wierzyłem, że nasza przygoda zakończy się na czwartej rundzie. [dobrze chociaż , że w STS nigdy polskich drużyn nie obstawiam]
|
Tu wsyzscy sa tak bardzo przywiazani do wsyztkiego. Jirsak poda , kochaja go ..... Pawełek wpuści nienawidzą. Wisła przegra trener won, Wisła wygra trener GIT.