Wyświetl pojedynczy post
pawelwislak
Senior Member
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1716
Stary 29.07.2010, 20:54
Może złożymy petycję o wykreślenie polskich klubów z europejskich pucharów będziemy grać sami na naszym bagienku jak nawet nie potrafimy 1 sytuacji wykorzystać