Wyświetl pojedynczy post
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1714
Stary 29.07.2010, 20:54
To juz Jagiellonia coraz lepiej sie spisuje w meczu z Arisem a my nie potrafimy głupiego karnego strzelic. Nie mam pytan - kibice na stadionie zreszta tez.