Wyświetl pojedynczy post
BRTS39
Senior Member
 
 
Od: 05.2008
Skąd: wielkopolskie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 29.07.2010, 20:54
Bałem sie tu wchodzić ale widze że załoby niema. Ja bede wierzył do końca.

nie zebym szukał winnego ale mam małe stwierdzenie :
Jirsak to jest ****a a nie rozgrywający. I **** nikt mi nie wmówi ze to jest rozgrywajacy.
Jovanovic - masz plusa.