Wyświetl pojedynczy post
-Goral-
Senior Member
 
Od: 01.2004
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#32356
Stary 29.07.2010, 20:52
Griszka30KR napisał(a):Wyświetl post
Co Ty pie.. Małecki a Peszko to różnica klasy(oczywiscie na korzyśc Peszki).

Jasne Griszka. Czy ty jesteś Wisły , czy jej źle życzysz ?

Wypierd.olmy Skorże. Małeckiego też niech Turcy wezmą.


Kuur. wa. Wywalamy Skorże. Wywalmy Małeckiego, mitolozujemy jego osiągnięcia, jasne.

Wisła w ostatnim czasie straciła co najlepsze. Straciła trenera który dwa razy zdobył mistrza i którego zwolniono gdy Wisła była liderem. Gdzie jeszcze niedawno potrafiła grać takie mecze jak z Ruchem Chorzów. Chyba na trochę szacunku i zaufania po tym co zrobił zasłużył i do końca sezonu powinien zostać.
Straci Małeckiego, straciła Głowackiego, straciła Marcelo. Wisła straciła serce

W zamia pozyskała co Kasperczaka. Kasperczak dno. 8 zawodników ile się sprawdzi. Narazie tylko Słowak jako tako zastępuje Alveraza , Rios nadzieja na lepsze jutro. Jak łatwo w krótkim czasie wszystko roz*******ić.

Dzisiaj Quarabach był po prostu lepszy zespołem. Z Lavadią też odpadliśmy, przez brak skuteczności. Dziś jedyna sytuacja Wisła to kiks w słupek Kowalskiego. Porażka.


Garguła czemu nie grał ? Ech znowu kolano ?
Ostatnio edytowane przez -Goral- : 29.07.2010 o godz. 21:01.
Odpowiedz cytując