Wyświetl pojedynczy post
PanPlamka
Senior Member
 
Od: 06.2009
Skąd: London

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1695
Stary 29.07.2010, 20:51
DrunkenBear napisał(a):Wyświetl post
A co wy chcieliście. Obrona brak zgrania. Linia pomocy brak zgrania. Przecież, to musi potrwać nim się dotrą i będą grali jak należy.
Niech sie docieraja na paradach. Jak mozna usprawiedliwiac nabytki za 400 tys. ojro.

O Matko Bosko i Wszyscy Swieci, sedzia podarowal nam okazje na zdobycie gola.

Remisujemy z ogorkami!

Przepraszam, rozpedzilem sie. Maciej Zurawski postanowil byc sprytny.