Wyświetl pojedynczy post
Sartre
Senior Member
 
 
Od: 06.2010
Skąd: Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1686
Stary 29.07.2010, 20:50
Cytat:
Znowu kuzyn Legionista będzie miał polewkę.
Ja jakiejś szczególnej nie mam. Żeby to tylko was dotyczyło, to bym rechotał. A że to samo robi Lech, Ruch, Jaga... w sumie na was i tak najbardziej liczyłem, a tu piach :/
Legionista