PanPlamka napisał(a):

|
Czerwona kartka dla Bunozy. Przynajmniej nie wystapi w nastepnym meczu.
|

masz browara za ten tekst
gizmowisla napisał(a):

Czy Bunoze mozna jakos zwrócic ? albo zażdac jakiejs reklamacji / ?
|
Ponoc jest takie prawo konsumencie ze mozna do dwoch lat zadac wymiany wadliwego towaru

A powaznie to smutek ogarnia me serce gdy widze bezradnosc chlopakow dzisiaj...