Wyświetl pojedynczy post
koyoot
Senior Member
 
 
Od: 02.2006
Skąd: my sie znamy??

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1678
Stary 29.07.2010, 20:47
PanPlamka napisał(a):Wyświetl post
Czerwona kartka dla Bunozy. Przynajmniej nie wystapi w nastepnym meczu.
masz browara za ten tekst

gizmowisla napisał(a):Wyświetl post
Czy Bunoze mozna jakos zwrócic ? albo zażdac jakiejs reklamacji /?
Ponoc jest takie prawo konsumencie ze mozna do dwoch lat zadac wymiany wadliwego towaru

A powaznie to smutek ogarnia me serce gdy widze bezradnosc chlopakow dzisiaj...