Wyświetl pojedynczy post
For_FuN_
Senior Member
 
Od: 08.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 29.07.2010, 20:44
Dzieki Bogu! Powinno juz byc 0 : 3 dla azerowm bo tworza sobie sytuacje za sytuacja.

Bunoza konczy wystepy w Wisle. Kasperczak nie wybacza i mysle, ze przez nastepne 2-3 miesiace nie zobaczymy go juz w skladzie.