Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1650
Stary 29.07.2010, 20:41
Bunoza to jest drugi Wasiluk (Iwan ma jednak oko, wspomniał o tym już ok 15 minuty). Gość ma 1,90, a przegrywa walkę o górne piłki z niskimi Azerami. Technicznie tez kompletnie drewniany. Żenada.

Pajlić - dno i metr mułu. W pierwszej połowie na lewym skrzydle grali na zmianę Żurawski i Paweł Brożek, Pajlić w tym czasie wbiegał pod nogi drugiemu z naszych napastników, co już powinno dać Kasperczakowi do myślenia. Po co tak długo trzymał drewniaka - wie tylko on. W drugiej połowie wymieniali się z Małeckim pozycjami - kiedy Patryk był na prawym, nie istniało lewe skrzydło, kiedy zszedł na lewe, przestało funkcjonować prawe.

Cikos - jedyny nowy gracz, który daje radę. Brak aktywności w pierwszej połowie wynika z braku współpracy z Boguskim. Wszedł Patryk i wszystko zaczęło funkcjonować.


Gratuluje geniuszowi który stwierdził, że to Azerzy siądą w 70 minucie...
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!