Wyświetl pojedynczy post
PanPlamka
Senior Member
 
Od: 06.2009
Skąd: London

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1648
Stary 29.07.2010, 20:41
Trzeba skonczyc gadanie o tym z jakimi ogorkami graja polskie zespoly, bo niestety kluby polskiej ekstraklasy tez sie do ogorkow zaliczaja. Po przegranej 0:1 z Interem Baku i nerwowce w karnych poznanski Mourinho stwierdzil, ze nie ma juz Europy A i Europy B. Myli sie, my po prostu zaliczamy sie do tej drugiej.