|
Trzeba skonczyc gadanie o tym z jakimi ogorkami graja polskie zespoly, bo niestety kluby polskiej ekstraklasy tez sie do ogorkow zaliczaja. Po przegranej 0:1 z Interem Baku i nerwowce w karnych poznanski Mourinho stwierdzil, ze nie ma juz Europy A i Europy B. Myli sie, my po prostu zaliczamy sie do tej drugiej.
|