Wyświetl pojedynczy post
pawelwislak
Senior Member
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1641
Stary 29.07.2010, 20:40
Tu K**** nie jest problem z obroną tylko z tym co my gramy z przody a dokładnie z tym czego nie gramy, jedyną naszą szansą było strzelenie bramki a nie 0:0. A po stracie bramki totalne odpuszczanie meczu...