Temat
:
Wisła Kraków w Lidze Europejskiej lipiec-sierpien ‘10
Wyświetl pojedynczy post
zloto
Senior Member
Od: 06.2008
Skąd: Skwierzyna
Offline
#
1638
29.07.2010, 20:40
Jak zawsze kibice milei nadzieje i chyba są najbardziej poszkodowani.....ehhh, szkoda mi pisać, co znów zawiodło, nom właśnie co, wszystko
Tak to jest jak się buduje zespół na puchary w 3 tygodnie...
zloto
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do zloto
Znajdź inne posty napisane przez zloto